گشتی در هتل ها و اقامتگاه های ساحلی لاکچری از یونان تا مالدیو

لاکچری ترین هتل های کوچک و اقامتگاه های ساحلی و ریزورت های محبوب سال ۲۰۲۱ میلادی را در این گزارش مجله تخصصی مد و سبک زندگی لوکس تهران مرور کردیم. اگر در عصر پسا کرونا به دنبال مقصد های گردشگری لوکس در ۵ قاره جهان هستید، این گفتار شمار را با سرنخ های جالبی آشنا می کند. برای یافتن لاکچری ترین هتل ها و مقصد های گردشگری و خرید در سراسر جهان، باید از هشتگ های مرتبط نیز کمک بگیرید تا از تجارب گردشگران قبلی استفاده کنید.

اگر نظر و دیدگاهی دارید از طریق بخش کامنت در انتهای گفتار با ما به اشتراک بگذارید.

با ما همراه باشید.

 

چگونه مقصدهای گردشگری لاکچری پیدا کنیم؟

از نیمه دوم سال ۲۰۲۱ میلادی که با تزریق واکسن ضد کرونا در سراسر جهان، شاهد کاهش شیوع و فراگیری ویروس کووید ۱۹ خواهیم بود، جهان منتظر تعطیلات کریسمس ۲۰۲۲ میلادی خواهد شد و متاسفانه المیپک ژاپن بدون تماشاگر است و فرصت لاکچری گردی در یکی از کشورهای زیبای آسیا برای لاکچری گردهای عاشق  هیجان، فراهم نیست.

معرفی لاکچری ترین ریزورت های شرق و غرب عالم در اینستاگرام

(بیش از ۸ میلیون عکس و ویدیو در معرفی لاکچری ترین ریزورت های شرق و غرب عالم در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده که راهنمای مجانی مصور عالی برای لاکچری گردهای ایرانی است)

برای پیدا کردن لاکچری ترین مقصدهای گردشگری جهان از هشتگ: LUXURY و WORLDTRAVELER استفاده کنید تا از دید دوربین گردشگران لاکچری گرد و اینفلوئنسرهای جهان گردشگری و هیجان گردی، مقصدهای گردشگری زیبا را در ۵ فاره جهان بشناسید. هم چنین برای آشنایی با ریزیورت های گران قیمت دنیا از هشتگ: RESORT یا RESORT2021 استفاده کنید.

گشتی در ریزورت های لاکچری ۲۰۲۱

هتل های لوکس با ریزورت متفاوت است. ریزورت ها مقصدهای اقامتی و گردشگری ساحلی و جنگلی سوپر لوکس هستند که خدمات تفریحی فراوانی در اختیار مهمانان خود قرار می دهند. فضای خیلی بزرگ داشته و برای اسپا و ریلکس کردن استفاده می شوند. از ماساژ تا دوش های آبشاری تا صبحانه های شناور روی آب که روایت آن را در ادامه این گفتار لوکس تهران ارائه کردیم.

گشتی در ریزورت های لاکچری 2021

ریزورت ها معمولا به خصوص در یونان و مالدیو و اندونزی، خدمات آموزش غواصی، ماهی گیری، اسپا، باشگاه های تفریح های دریایی و کف پارتی و امثالهم را  ارائه می دهند. ریزورت ها بر اساس مکانی که قرار گرفته اند، طبقه بندی می شوند. هتل ریزورت ها یعنی هتل در منطقه ریزورت قرار گرفته است. در ریزورت ها معمولا سینما و کافه و مراکز خرید هم وجود دارد.

در ادامه با شماری از آن ها آشنا می شویم.

معماری خلاقانه و باشکوه هتل HARD ROCK DAVIE در فلوریدا ایالات متحده که یکی از لاکچری ترین مقصدهای گردشگری

(معماری خلاقانه و باشکوه هتل HARD ROCK DAVIE در فلوریدا ایالات متحده که یکی از لاکچری ترین مقصدهای گردشگری دریایی این منطقه آمریکا محسوب می شود)

بالی اندونزی و لاکچری گردی ، فرصتی است که در اختیار رمانتیک گردهای پسا کرونا

(بالی اندونزی و لاکچری گردی ، فرصتی است که در اختیار رمانتیک گردهای پسا کرونا قرار دارد. منطقه جنگلی ریزورت KAYON را در تصویر بالا مشاهده می کنید)

یکی از لاکچری ترین هتل های کوچک جهان در جزایر تورکس و کایکوس

(در این عکس، شاهد یکی از لاکچری ترین هتل های کوچک جهان در جزایر تورکس و کایکوس که هفتمین جزیره بزرگ این منطقه محسوب می شود)

هتل ها و ریزورت های لوکس جزایر تورکس و کایکوس سالانه پذیرای هزاران گردشگر از سراسر جهان هستند و مقصد عالی برای عکاسی دوران ماه عسل لاکچری گرد ها محسوب می شود. هتل های جزایر TURKS & CAICOS در دریای کاراییب در جنوب شرق باهاما قرار دارد.

لاکچری گردی از آتن تا مالدیو

ریزورت های لاکچری در مالدیو

(ریزورت های لاکچری در مالدیو)

اقامتگاه های لوکس چوبی با چشم انداز 360 درجه ای روی آب در منطقه SONEVA JANI درمالدیو

(اقامتگاه های لوکس چوبی با چشم انداز ۳۶۰ درجه ای روی آب در منطقه SONEVA JANI درمالدیو را مشاهده میکنید که یکی از مقصدهای مورد علاقه لاکچری گردهای ایرانی در این  کشور است که با پیاده روی های چوبی در بهشت استوایی کنار یکدیگر قرار گرفته اند)

از هتل های ۵ ستاره در مالدیو، اقامتگاه دریایی زیبا LUX NORTH MALE ATOLL است که شما را به سفری رویایی در اقیانوس هندمی برد. مالدیو در جنوب غرب سریلانکا و هندوستان قرار دارد و ریزورت ها و هتل های ۵ ستاره بسیاری دارد که آن را تبدیل به یکی از مقصدهای رویایی لاکچری گرد های رمانتیک برای ماه عسل ها خاطره انگیز نموده است. دنیای لاکچری گردهای مالدیو را در #MALDIVES دنبال کنید.

غروبی باورنکردنی در مناطق ساحلی شهر آتن یونان

(غروبی باورنکردنی در مناطق ساحلی شهر آتن یونان)

صبحانه های شناور روی آب

جاهایی که به شما را با صبحانه های شناور روی آب، سورپرایز می کنند.

رومانتیک ترین صبحانه ها را می توان در کنار اقامتگاه های لوکس مالدیو ت

رومانتیک ترین صبحانه ها را می توان در کنار اقامتگاه های لوکس مالدیو تست کرد که معمولا با آبمیوه های خنک تازه  از میوه های جنگلی این کشور همراه می شود.

نورپردازی اقامتگاه های چوبی رویایی در کشور  مالدیو

(نورپردازی اقامتگاه های چوبی رویایی در کشور  مالدیو که گزینه شماره ۱ لاکچری گردهای جنوب شرق آسیا است)

اتن هم چنان با ریزورت های لوکس و خدمات ویژه ای که در اختیار لاکچری گردهای ۲۰۲۱ در عصر کرونا قرار داد، یکی از جذاب ترین مقصدهای توریستی برای رمانتیک گردهای ۲۰۲۱ محسوب می شود. عکس بالا، اقامتگاه لوکس FOUR SEASON ASTIR PALACE HOTEL ATHENS را به نمایش می گذارد. بهشتی برای عاشقان فوتوشوت های خاطره انگیز پر لایک اینستاگرامی.

اسپایی با معماری خلاق و دوست داشتنی در هتل PALMA DE MALLORCA در کشور اسپانیا که محبوب ریزورت گردهای 2021

(اسپایی با معماری خلاق و دوست داشتنی در هتل PALMA DE MALLORCA در کشور اسپانیا که محبوب ریزورت گردهای ۲۰۲۱ و  عاشقان گردشگری سلامت در محیطی آرام و دل انگیز است)

اگر به دنبال بهترین مقصدهای اسپا گردی در دنیا هستید، هشتگ: RESORTLIFE را فراموش نکنید.

یکی از دیدنی ترین مقصدهای لاکچری گردی جنوب اروپا در ایتالیا

(یکی از دیدنی ترین مقصدهای لاکچری گردی جنوب اروپا در ایتالیا است. عکس بالا مربوط به منطقه گردشگری TENUTA CEST LA VIE , ISCHIA می باشد)

اقامتگاه زیبا فوق در یک کیلومتری ساحل CITARA قرار دارد. عکس زیر بخش هایی از این هتل کوچک را به نمایش می گذارد.

اقامتگاه زیبا در یک کیلومتری ساحل CITARA

عکس زیر، شما را به یکی از دیدنی ترین ریزورت های جزایر بالی در اندونزی می برد که در وسط جنگل بامبو سرسبز، می توان تجربه شنا صبحگاهی را با صبحانه های خوشمزه، در اختیار داشت.

تصویر ریزورت لاکچری در PADMA RESORT UBUD

(تصویر ریزورت لاکچری در PADMA RESORT UBUD)

تصویری زیبا از اقامتگاه ساحلی در منطقه DENPASAR بالی اندونزی که YOUNG VILLAS

(تصویری زیبا از اقامتگاه ساحلی در منطقه DENPASAR بالی اندونزی که YOUNG VILLAS نام دارد)

برای اطلاع از رزرو اتاق های این مجموعه گردشگری لوکس اندونزی به سایت PADMARESORTUBUD.COM مراجعه کنید.

یکی دیگر از مقصدهای لاکچری گردی دریایی در منطقه CRETE

(عکس بالا، مربوط به یکی دیگر از مقصدهای لاکچری گردی دریایی در منطقه CRETE است)

یونان همیشه مقصد جذابی برای گردشگران مشکل پسند بوده و هست و می توانست فرصت های گردشگری یونان ۲۰۲۱ را در #GREEKISLANDS دنبال  کرد و از تجارب لاکچری گردهای آن آگاه شد. منطقه کرت، بزرگ ترین و معروف ترین جزایر یونان است. هشتاد و هشمین جزیره بزرگ جهان، کرت یونان است و پنجمین جزیره بزرگ در منطقه مدیترانه به شمار می رود. گفته شده که اگر یک راه به سمت بهشت در اروپا باشد، کرت، دروازه این بهشت خواهد بود.

پیاده روهای چوبی رویایی در ریزورت های جزیره کرت یونان

(پیاده روهای چوبی رویایی در ریزورت های جزیره کرت یونان)

 

چند نکته برای ریزورت گردهای ۲۰۲۱

  • حتما بهترین ریزورت های قاره مورد نظر را از هشتگ هایی که در این گفتار لوکس تهران ارائه کردیم، پیدا کنید.
  • پیش از رزرو هتل و ریزورت مورد نظر خود، از نظرات جهانگردان تریپ ادوایزر (TRIP ADVISOR) استفاده کنید.
  • اگر انفرادی سفر می کنید و به دنبال همسفر هستید، از خدمات همسفریابی لونلی پلنت (LONELY PLANT) استفاده کنید.
  • اگر به دنبال سفر ارزان قیمت در مناطق لاکچری گردی و ساحلی معروف دنیا هستید، از خدمات هاستل ها استفاده کنید.
  • فشن بلاگرها و توریسم بلاگر ها معمولا راهنمای خوبی برای گردشگران دارند. از خدمات آن ها در اینستاگرام استفاده کنید.
  • معروف ترین ریزورت های جهان را در سایت های معروف گردشگری و سبک زندگی مشاهده کنید.
  • اگر خواهان استخدام در ریزورت ها و هتل های لوکس دنیا هستید، اطلاعات مدیران این مجموعه ها را در لینکدین که بزرگ ترین شبکه اجتماعی متخصصان جهان است، پیدا کنید.
  • لاکچری ترین هتل های دنیا و لاکچری ترین مقصدهای گردشگری جهان و لاکچری ترین بوتیک هتل ها در آسیا و اروپا، معمولا در ماه هایی از سال که high season نیست، خدماتی با تخفیف ارائه می کنند که همواره این موضوع را برای یک سفر ارزان قیمت با تور در نظر داشته باشید.
  • سایت های هتل های لوکس و ریزورت ها را پیش از رزرواسیون نهایی، به دقت مطالعه و از نظرات مسافران قبلی استفاده کنید و صرفا به تصاویر ارائه شده، بسنده نکنید.

مخاطب گرامی

اگر تجربه سفر به مناطق مختلف جهان در سال های اخیر داشته و از فرصت های لاکچری گردی در هتل ها و پاساژ ها و رستوران ها و کافه و ریزورت های شرق و غرب جهان استفاده کردید، دیدگاه های خود را از طریق بخش کامنت به اشتراک بگذارید.

سایت های هتل های لوکس و ریزورت ها را پیش از رزرواسیون نهایی

 

سرنا مارکت

درباره ی Vrtj508908015

مطلب پیشنهادی

مدگردی با نورا هاشمی ؛ دختر دو سلبریتی پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران

نورا هاشمی همسر سابق سیاوش اسعدی است. سیاوش اسعدی توسط ریحانه پارسا، هنرپیشه سابق سینما …